15. Cesta vesnicí

Autor: Jaroslav Grus
(1891)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 64,5 cm, šířka: 90,5 cm, rámování: 77 x 102 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.06.2022 18:15

Dosažená cena: 18 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (39)

18 600 Kč13.6.2022 18:10:20 (limit 13.6.2022 17:36:12)
18 100 Kč13.6.2022 18:10:20
17 600 Kč13.6.2022 18:05:16 (limit 13.6.2022 17:36:12)
17 100 Kč13.6.2022 18:05:16
16 600 Kč13.6.2022 18:04:52 (limit 13.6.2022 17:36:12)
16 100 Kč13.6.2022 18:04:52
15 600 Kč13.6.2022 17:58:58 (limit 13.6.2022 17:36:12)
15 100 Kč13.6.2022 17:58:58
14 600 Kč13.6.2022 17:58:48 (limit 13.6.2022 17:36:12)
14 100 Kč13.6.2022 17:58:48
13 600 Kč13.6.2022 17:58:45 (limit 13.6.2022 17:36:12)
13 100 Kč13.6.2022 17:58:45
12 600 Kč13.6.2022 17:58:35 (limit 13.6.2022 17:36:12)
12 100 Kč13.6.2022 17:58:35
11 600 Kč13.6.2022 17:58:32 (limit 13.6.2022 17:36:12)