15. Cesta vesnicí

Autor: Jaroslav Grus
(1891)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 64,5 cm, šířka: 90,5 cm, rámování: 77 x 102 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.06.2022 18:15

Dosažená cena: 18 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (39)

11 100 Kč13.6.2022 17:58:32
10 600 Kč13.6.2022 17:58:07 (limit 13.6.2022 17:36:12)
10 100 Kč13.6.2022 17:58:07
9 800 Kč13.6.2022 17:58:03 (limit 13.6.2022 17:36:12)
9 500 Kč13.6.2022 17:58:03
9 200 Kč13.6.2022 17:58:00 (limit 13.6.2022 17:36:12)
8 900 Kč13.6.2022 17:58:00
8 600 Kč13.6.2022 17:57:57 (limit 13.6.2022 17:36:12)
8 300 Kč13.6.2022 17:57:57
8 000 Kč13.6.2022 17:57:34 (limit 13.6.2022 17:36:12)
7 700 Kč13.6.2022 17:57:34
7 400 Kč13.6.2022 17:57:00 (limit 13.6.2022 17:36:12)
7 100 Kč13.6.2022 17:57:00
6 800 Kč13.6.2022 17:56:36 (limit 13.6.2022 17:36:12)
6 500 Kč13.6.2022 17:56:36