Technika: Olej na kartonu
Výška: 64,5 cm, šířka: 90,5 cm, rámování: 77 x 102 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 13.06.2022 18:15
Dosažená cena: 18 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (39)