Při nákupu nad 5000 Kč, poštovné nebo dovoz po celé ČR zdarma.
+420 605 146 076 · aukce@galerieumeni.cz · Ostrava

10. Stromy

Autor: Jaroslav Grus
(1891)

Kategorie: Obrazy

prodáno
Signováno vpravo dole, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Tempera na lepence
Výška: 46,5 cm, šířka: 62,5 cm, rámování: 64,7 x 80,6 cm
Stav: Dobrý

Konec aukce: 13.02.2023 18:22

Dosažená cena: 15 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (41)

částkapříhoz
15 100 Kč13.2.2023 18:17:46
14 600 Kč13.2.2023 18:16:57
14 100 Kč13.2.2023 18:16:26
13 600 Kč13.2.2023 18:16:14
13 100 Kč13.2.2023 18:15:46
12 600 Kč13.2.2023 18:15:06
12 100 Kč13.2.2023 18:13:43
11 600 Kč13.2.2023 18:13:13
11 100 Kč13.2.2023 18:11:38
10 600 Kč13.2.2023 18:11:03
10 100 Kč13.2.2023 18:10:19
9 800 Kč13.2.2023 18:09:19
9 500 Kč13.2.2023 18:08:53
9 200 Kč13.2.2023 18:08:15
8 900 Kč13.2.2023 18:07:38
Chcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už vám neunikne žádná speciální nabídka