14. Květiny

Autor: V. Trampota

Signováno vlevo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 59 cm, šířka: 77 cm, rámování: 63,5 x 82 cm

Konec aukce: 05.04.2021 18:31

Dosažená cena: 35 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (64)

14 200 Kč5.4.2021 18:13:15
14 000 Kč5.4.2021 18:13:15 (limit 5.4.2021 18:13:02)
13 700 Kč5.4.2021 18:13:11 (limit 5.4.2021 18:13:02)
13 200 Kč5.4.2021 18:13:11
12 700 Kč5.4.2021 18:11:35 (limit 5.4.2021 18:09:24)
12 200 Kč5.4.2021 18:11:35 (limit 5.4.2021 18:11:35)
10 700 Kč5.4.2021 18:11:09 (limit 5.4.2021 18:09:24)
10 200 Kč5.4.2021 18:11:09
9 900 Kč5.4.2021 18:09:24 (limit 5.4.2021 18:09:24)
9 600 Kč5.4.2021 18:09:24 (limit 5.4.2021 18:08:44)
9 200 Kč5.4.2021 18:08:44 (limit 5.4.2021 18:08:44)
8 900 Kč5.4.2021 18:08:23
8 600 Kč5.4.2021 18:08:13 (limit 5.4.2021 18:07:39)
8 300 Kč5.4.2021 18:08:13
8 000 Kč5.4.2021 18:08:05 (limit 5.4.2021 18:07:39)