Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 39,5 cm, šířka: 59,5 cm, rámování: 52,5 x 72,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 06.12.2021 18:59
Dosažená cena: 9 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (24)