Signováno vpravo nahoře, datováno 1984, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 69,5 cm, šířka: 84 cm, rámování: 75,7 x 90 cm
Konec aukce: 07.11.2022 19:21
Dosažená cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (43)