Slovenský expresivní malíř a později vysokoškolský pedagog Stanislav Balko, studoval na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě u prof. D. Millyho a P. Matejky. Ve studiích pokračoval na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru A. Paderlíka a K. Součka. Mimo malby a grafiky se věnuje i architektuře.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 45,5 cm, šířka: 75 cm, rámování: 56,5 x 86 cm
Konec aukce: 01.03.2021 21:16
Dosažená cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč