Slovenský expresivní malíř a později vysokoškolský pedagog Stanislav Balko, studoval na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě u prof. D. Millyho a P. Matejky. Ve studiích pokračoval na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru A. Paderlíka a K. Součka. Mimo malby a grafiky se věnuje i architektuře.
Signováno uprostřed dole
Signováno uprostřed dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 75 cm, šířka: 90 cm, rámování: 89,5 x 104 cm
Konec aukce: 07.06.2021 20:58
Dosažená cena: 16 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (42)