Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 35 cm, šířka: 100 cm, rámování: 48,5 x 113 cm
Konec aukce: 07.06.2021 20:29
Dosažená cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Seznam příhozů (6)