150. Jugoslávské pobřeží v Tučepích

Autor: Jiří Fridrich

Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 35 cm, šířka: 100 cm, rámování: 48,5 x 113 cm

Konec aukce: 07.06.2021 20:29

Dosažená cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 400 Kč

Seznam příhozů (6)

3 000 Kč7.6.2021 20:24:12 (limit 7.6.2021 15:59:41)
2 800 Kč7.6.2021 20:24:12
2 600 Kč7.6.2021 20:23:10 (limit 7.6.2021 15:59:41)
2 400 Kč7.6.2021 20:23:10
2 200 Kč7.6.2021 15:59:41 (limit 7.6.2021 15:59:41)
2 000 Kč15.5.2021 16:42:20