64. Kytice II.

Autor: Antonín Dobeš

* 1. 3. 1926, Hnúšťa (Rimavská Sobota), Česká republika (Czech Republic)
grafik, pedagog, malíř
Signováno vlevo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 43 cm, šířka: 63 cm, rámování: 56 x 73,5 cm

Konec aukce: 31.01.2022 19:03

Dosažená cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (5)

2 300 Kč31.1.2022 18:31:31 (limit 25.1.2022 14:31:50)
2 100 Kč31.1.2022 18:31:31
1 900 Kč31.1.2022 17:57:12 (limit 25.1.2022 14:31:50)
1 700 Kč31.1.2022 17:57:12
1 500 Kč25.1.2022 14:31:50 (limit 25.1.2022 14:31:50)