Certifikát se slepotiskovým razítkem, podpisem a číslem
Velikost 70 x 50 cm
Editor ; La TREC Spa
Číslováno tužkou 53/200
Signováno v tisku vpravo dole
Vlevo dole slepotisk ; La TREC Spa
Volný list, míry ve výřezu - 44 x 30 cm
Velikost 70 x 50 cm
Editor ; La TREC Spa
Číslováno tužkou 53/200
Signováno v tisku vpravo dole
Technika: Ofset
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 11.10.2021 19:26
Dosažená cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč