Certifikát se slepotiskovým razítkem, podpisem a číslem
Velikost 70 x 50 cm
Editor ; La TREC Spa
Číslováno tužkou 186/200
Signováno v tisku vpravo dole
Vlevo dole slepotisk ; La TREC Spa
Volný list
Velikost 70 x 50 cm
Editor ; La TREC Spa
Číslováno tužkou 186/200
Signováno v tisku vpravo dole
Volný list
Technika: Ofset
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 17.01.2022 19:22
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč