Certifikát se slepotiskovým razítkem
Velikost 70 x 50 cm
Editor ; La TREC Spa
Číslováno tužkou 63/200
Signováno v tisku vpravo dole
Vlevo dole slepotisk ; La TREC Spa
Velikost 70 x 50 cm
Editor ; La TREC Spa
Číslováno tužkou 63/200
Signováno v tisku vpravo dole
Technika: Litoofset
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 07.03.2022 19:10
Dosažená cena: 5 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč