Certifikát se slepotiskovým razítkem, podpisem a číslem
Velikost 70 x 50 cm
Editor ; La TREC Spa
Číslováno tužkou 173/200
Signováno v tisku vpravo dole
Vlevo dole slepotisk ; La TREC Spa
Volný list, míry ve výřezu - 50 x 35 cm
Velikost 70 x 50 cm
Editor ; La TREC Spa
Číslováno tužkou 173/200
Signováno v tisku vpravo dole
Technika: Ofset
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 14.09.2021 21:21
Dosažená cena: 5 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč