Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 71 cm, šířka: 95 cm, rámování: 90,5 x 15 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 01.03.2021 19:27
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 200 Kč