Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 23 cm, šířka: 30 cm, rámování: 35 x 43 cm
Konec aukce: 09.05.2022 22:13
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč