Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 81 cm, rámování: 49 x 89,7 cm
Konec aukce: 02.04.2024 22:24
Dosažená cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (6)