Signováno vpravo dole , datováno 1960
Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 80 cm, rámování: 70 x 94 cm
Konec aukce: 06.12.2021 21:17
Dosažená cena: 9 200 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč