Signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 42 cm, šířka: 60 cm, rámování: 58 x 76 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 01.03.2021 19:43
Dosažená cena: 7 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (25)