2. Kytice

Autor: Vladimír Stříbrný

Narodil se 7. 10. 1905 v Českých Budějovicích. Malíř žánrů a podobizen. Žák pražské akademie u prof. Obrovského a Nechleby. Na uměleckých cestách v Itálii, Francii a Německu. S oblibou maluje ženské tělo.
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 66,5 cm, šířka: 51,5 cm, rámování: 81 x 65 cm
Stav: Místy poškozený rám

Konec aukce: 01.03.2021 18:01

Dosažená cena: 10 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (25)

5 900 Kč27.2.2021 16:13:42
5 600 Kč27.2.2021 16:13:38 (limit 26.2.2021 21:48:19)
5 300 Kč27.2.2021 16:13:38
5 000 Kč27.2.2021 16:13:29 (limit 26.2.2021 21:48:19)
4 800 Kč27.2.2021 16:13:29
4 600 Kč27.2.2021 16:13:22 (limit 26.2.2021 21:48:19)
4 400 Kč27.2.2021 16:13:22
4 200 Kč26.2.2021 21:48:19 (limit 26.2.2021 21:48:19)
4 000 Kč26.2.2021 21:48:19 (limit 29.1.2021 21:10:27)
3 500 Kč29.1.2021 21:10:27 (limit 29.1.2021 21:10:27)