Signováno LD.
Technika: Olej na plátně
Výška: 67 cm, šířka: 52,5 cm, rámování: 84,5 x 69,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 19:53
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč