Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 58 cm, šířka: 46 cm, rámování: 68,5 x 56 cm
Konec aukce: 01.02.2021 18:07
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč