9. Hej, živote, kde jsi ?! vylez, srabe, chci se s tebou porvat

Autor: Vladimír Renčín

Signováno vpravo dole, číslováno.
Vladimír Renčín
Grafik, ilustrátor, karikaturista.
Narozen 6.12. 1941 v Pečkách u Nymburka.
Studoval na Střední ekonomické škole. Výtvarník autodidakt. Prošel různými profesemi, od 1965 se věnuje výhradně výtvarné tvorbě. První kresbu publikoval 1959 v Zemědělských novinách, od 1962 spolupracoval jako kreslíř s redakcemi Dikobrazu, Mladého světa a dalšími domácími i zahraničními časopisy. Zabývá se kresleným humorem, jehož výtvarným základem je realistická, většinou kolorovaná lineární kresba. Inspiraci nachází v denním tisku, rozhlase i v televizi – v každodenních domácích a zahraničních událostech.
Výška: 33 cm, šířka: 43 cm, rámování: 52,2 x 62 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 01.02.2021 18:14

Dosažená cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Seznam příhozů (30)

8 000 Kč1.2.2021 18:01:26
7 700 Kč1.2.2021 18:01:13 (limit 1.2.2021 17:57:25)
7 400 Kč1.2.2021 18:01:13
7 100 Kč1.2.2021 18:01:06 (limit 1.2.2021 17:57:25)
6 800 Kč1.2.2021 18:01:06
6 500 Kč1.2.2021 18:00:59 (limit 1.2.2021 17:57:25)
6 200 Kč1.2.2021 18:00:59
5 900 Kč1.2.2021 17:59:11 (limit 1.2.2021 17:57:25)
5 600 Kč1.2.2021 17:59:11
5 300 Kč1.2.2021 17:57:25 (limit 1.2.2021 17:57:25)
5 000 Kč17.1.2021 15:59:02
4 800 Kč12.1.2021 10:39:52
4 600 Kč12.1.2021 09:46:40
4 400 Kč11.1.2021 18:57:08
4 200 Kč11.1.2021 14:01:13