Volný list, číslováno - 65/150, ruční papír, certifikát pravosti, slepotiskové razítko společnosti, signováno tiskem vpravo dole - ROY LICHTENSTEIN
Technika: Ofset
Výška: 50 cm, šířka: 35 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 13.06.2022 18:41
Dosažená cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (5)