ROY LICHTENSTEIN
Litoofset /Litografia grafic printed offset/ ruční papír vysoké gramáže ; Arches France o rozměru listu 50 x 35 cm, Přiložena certifikace vydavatele díla s podpisem + slepotiskové razítko společnosti.
Signováno tiskem vpravo dole ; ROY LICHTENSTEIN
Vlevo dole číslováno tužkou 30/150 - Limitovaná edice / omezený náklad.
Na zadní straně vlevo dole razítko ; CASTELLI GRAPHICS, NEY WORK + licenční šítek grafiky.
Uprostřed dole slepotiskové razítko ; STYRIA STUDIO
Licence: ; CASTELLI Graphics 50
Technika: Litoofset
Výška: 35 cm, šířka: 50 cm, rámování: 42 x 57 cm
Konec aukce: 05.04.2021 20:35
Dosažená cena: 30 150 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (77)