16. Sedící žena

Autor: Jiří Karmazín

Narodil 24. 12. 1932 v Dožicích u Nepomuka. Po absolvování Vyšší školy umělecko průmyslové přešel na pražskou Akademii výtvarných umění k profesoru Vlastimilu Radovi, který mu dal pevné základy k vlastní tvorbě. Studia dokončil u profesora Františka Jiroudka. Akademii ukončil v roce 1963. V roce 1970 studoval na Mosaikářské škole v Italii v ateliéru prof. Guiseppe Saliettiho. Po návratu převzal vedení krajinářského ateliéru na Akademii.
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 99,5 cm, šířka: 70 cm, rámování: 113 x 83,5 cm

Konec aukce: 01.02.2021 18:20

Dosažená cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Seznam příhozů (22)

13 000 Kč1.2.2021 18:15:09
12 500 Kč1.2.2021 18:13:55
12 000 Kč1.2.2021 18:10:44 (limit 1.2.2021 17:30:16)
11 500 Kč1.2.2021 18:10:44
11 000 Kč1.2.2021 18:10:22 (limit 1.2.2021 17:30:16)
10 500 Kč1.2.2021 18:10:22
10 000 Kč1.2.2021 18:10:10 (limit 1.2.2021 17:30:16)
9 700 Kč1.2.2021 18:10:09
9 400 Kč1.2.2021 18:07:40 (limit 1.2.2021 17:30:16)
9 100 Kč1.2.2021 18:07:40
8 800 Kč1.2.2021 17:30:10
8 500 Kč26.1.2021 22:50:32
8 200 Kč26.1.2021 21:18:53
7 900 Kč25.1.2021 19:29:44
7 600 Kč23.1.2021 19:20:25