16. Sedící žena

Autor: Jiří Karmazín

Narodil 24. 12. 1932 v Dožicích u Nepomuka. Po absolvování Vyšší školy umělecko průmyslové přešel na pražskou Akademii výtvarných umění k profesoru Vlastimilu Radovi, který mu dal pevné základy k vlastní tvorbě. Studia dokončil u profesora Františka Jiroudka. Akademii ukončil v roce 1963. V roce 1970 studoval na Mosaikářské škole v Italii v ateliéru prof. Guiseppe Saliettiho. Po návratu převzal vedení krajinářského ateliéru na Akademii.
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 99,5 cm, šířka: 70 cm, rámování: 113 x 83,5 cm

Konec aukce: 01.02.2021 18:20

Dosažená cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Seznam příhozů (22)

7 300 Kč23.1.2021 08:13:16
7 000 Kč18.1.2021 18:46:38
6 700 Kč18.1.2021 10:46:53
6 400 Kč17.1.2021 16:27:39
6 100 Kč14.1.2021 08:48:12
5 800 Kč11.1.2021 22:51:54
5 500 Kč9.1.2021 08:24:02