58. Pasení krav na řece

Autor: O. Frenzel

Signováno vpravo dole, autorský štítek
Technika: Olej na plátně
Výška: 48 cm, šířka: 73 cm, rámování: 67 x 93 cm
Stav: Místy poškozený rám

Konec aukce: 01.02.2021 18:57

Dosažená cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (44)

6 300 Kč17.1.2021 11:18:00
6 000 Kč17.1.2021 11:17:54 (limit 15.1.2021 12:22:07)
5 700 Kč17.1.2021 11:17:54
5 400 Kč17.1.2021 11:17:49 (limit 15.1.2021 12:22:07)
5 100 Kč17.1.2021 11:17:49
4 900 Kč15.1.2021 12:22:07 (limit 15.1.2021 12:22:07)
4 700 Kč8.1.2021 20:58:35
4 500 Kč7.1.2021 16:48:09
4 300 Kč2.1.2021 18:32:33
4 100 Kč31.12.2020 19:55:09
3 900 Kč31.12.2020 19:55:00 (limit 31.12.2020 16:58:40)
3 900 Kč31.12.2020 19:54:59
3 700 Kč31.12.2020 16:58:40 (limit 31.12.2020 16:58:40)
3 500 Kč29.12.2020 21:48:54