Signováno vpravo dole, autorský štítek
Technika: Olej na plátně
Výška: 48 cm, šířka: 73 cm, rámování: 67 x 93 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 01.02.2021 18:57
Dosažená cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (44)