58. Pasení krav na řece

Autor: O. Frenzel

Signováno vpravo dole, autorský štítek
Technika: Olej na plátně
Výška: 48 cm, šířka: 73 cm, rámování: 67 x 93 cm
Stav: Místy poškozený rám

Konec aukce: 01.02.2021 18:57

Dosažená cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (44)

10 700 Kč18.1.2021 10:47:20
10 200 Kč18.1.2021 10:01:11 (limit 17.1.2021 18:06:13)
9 900 Kč18.1.2021 10:01:11
9 600 Kč18.1.2021 10:01:08 (limit 17.1.2021 18:06:13)
9 300 Kč18.1.2021 10:01:08
9 000 Kč17.1.2021 18:05:47
8 700 Kč17.1.2021 11:18:18
8 500 Kč17.1.2021 11:18:18 (limit 15.1.2021 12:22:07)
8 400 Kč17.1.2021 11:18:14 (limit 15.1.2021 12:22:07)
8 100 Kč17.1.2021 11:18:14
7 800 Kč17.1.2021 11:18:10 (limit 15.1.2021 12:22:07)
7 500 Kč17.1.2021 11:18:10
7 200 Kč17.1.2021 11:18:05 (limit 15.1.2021 12:22:07)
6 900 Kč17.1.2021 11:18:05
6 600 Kč17.1.2021 11:18:00 (limit 15.1.2021 12:22:07)