68. Memento

Autor: Lutobor Hlavsa

Narozen v roce 1924 v Praze rodině malíře pražských motivů Stanislava Hlavsy. Byl soukromým žákem Františka Tichého. Zpočátku tvořil surrealistické kompozice založené na pozitivní kresbě dle skutečnosti. Později přešel k abstraktní malbě silného strukturálního zaměření blížící se až ke koncepci informelu. Je zastoupen ve sbírkách u nás, v Německu, Švýcarsku, USA a jinde.
Signováno vpravo nahoře
Technika: Olej na desce
Výška: 23 cm, šířka: 19 cm, rámování: 33,1 x 28,5 cm

Konec aukce: 01.02.2021 19:13

Dosažená cena: 26 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (70)

11 000 Kč23.1.2021 18:47:56
10 500 Kč23.1.2021 18:47:50 (limit 23.1.2021 12:55:09)
10 200 Kč23.1.2021 18:47:50
9 900 Kč23.1.2021 18:47:47 (limit 23.1.2021 12:55:09)
9 600 Kč23.1.2021 18:47:47
9 300 Kč23.1.2021 18:47:44 (limit 23.1.2021 12:55:09)
9 000 Kč23.1.2021 18:47:44
8 700 Kč23.1.2021 18:47:40 (limit 23.1.2021 12:55:09)
8 400 Kč23.1.2021 18:47:40
8 100 Kč23.1.2021 18:47:25 (limit 23.1.2021 12:55:09)
7 800 Kč23.1.2021 18:47:25
7 500 Kč23.1.2021 18:47:17 (limit 23.1.2021 12:55:09)
7 200 Kč23.1.2021 18:47:17
6 900 Kč23.1.2021 12:55:09 (limit 23.1.2021 12:55:09)
6 600 Kč22.1.2021 21:20:59