Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 53,5 x 43 cm
Konec aukce: 10.06.2024 19:54
Dosažená cena: 32 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (53)
| 7 900 Kč | 8.5.2024 12:28:21 |
| 7 600 Kč | 8.5.2024 12:22:00 (limit 6.5.2024 19:42:49) |
| 7 300 Kč | 8.5.2024 12:22:00 |
| 7 000 Kč | 7.5.2024 07:27:32 (limit 6.5.2024 19:42:49) |
| 6 700 Kč | 7.5.2024 07:27:32 |
| 4 700 Kč | 7.5.2024 07:26:05 (limit 6.5.2024 19:42:49) |
| 4 500 Kč | 7.5.2024 07:26:05 |
| 2 500 Kč | 6.5.2024 19:42:49 (limit 6.5.2024 19:42:49) |