23. Dívka před obrazem

Autor: Lutobor Hlavsa

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 53,5 x 43 cm

Konec aukce: 10.06.2024 19:54

Dosažená cena: 32 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (53)

16 000 Kč10.6.2024 17:06:02 (limit 10.6.2024 11:02:49)
15 500 Kč10.6.2024 17:06:02 (limit 10.6.2024 17:06:02)
13 000 Kč10.6.2024 17:05:50 (limit 10.6.2024 11:02:49)
12 500 Kč10.6.2024 17:05:50
12 000 Kč10.6.2024 17:05:47 (limit 10.6.2024 11:02:49)
11 500 Kč10.6.2024 17:05:47
11 000 Kč10.6.2024 17:05:42 (limit 10.6.2024 11:02:49)
10 500 Kč10.6.2024 17:05:42
10 000 Kč10.6.2024 17:05:32 (limit 10.6.2024 11:02:49)
9 700 Kč10.6.2024 17:05:32
9 400 Kč10.6.2024 11:02:49 (limit 10.6.2024 11:02:49)
9 100 Kč26.5.2024 11:09:34
8 800 Kč20.5.2024 13:26:42
8 500 Kč18.5.2024 19:21:45
8 200 Kč17.5.2024 09:12:24