23. Dívka před obrazem

Autor: Lutobor Hlavsa

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 53,5 x 43 cm

Konec aukce: 10.06.2024 19:54

Dosažená cena: 32 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (53)

24 700 Kč10.6.2024 19:31:54
24 200 Kč10.6.2024 19:30:05 (limit 10.6.2024 19:28:33)
23 700 Kč10.6.2024 19:30:05
23 200 Kč10.6.2024 19:26:40 (limit 10.6.2024 19:20:02)
22 700 Kč10.6.2024 19:26:40
22 200 Kč10.6.2024 19:24:50 (limit 10.6.2024 19:20:02)
21 700 Kč10.6.2024 19:24:50
21 200 Kč10.6.2024 19:24:46 (limit 10.6.2024 19:20:02)
20 700 Kč10.6.2024 19:24:46
20 200 Kč10.6.2024 19:22:12 (limit 10.6.2024 19:20:02)
19 700 Kč10.6.2024 19:22:12
19 200 Kč10.6.2024 19:18:25 (limit 10.6.2024 18:32:40)
18 700 Kč10.6.2024 19:18:25
18 200 Kč10.6.2024 17:06:21 (limit 10.6.2024 17:06:21)
17 700 Kč10.6.2024 17:06:21 (limit 10.6.2024 11:02:49)