159. Dívka se zrcátkem

Autor: Lutobor Hlavsa

Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 19 cm, rámování: 66,5 x 52 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.06.2024 22:06

Dosažená cena: 67 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (98)

19 200 Kč10.6.2024 21:04:16 (limit 10.6.2024 17:03:17)
18 700 Kč10.6.2024 21:04:16
18 200 Kč10.6.2024 11:02:21 (limit 2.6.2024 17:58:27)
17 700 Kč10.6.2024 11:02:21 (limit 10.6.2024 11:02:21)
13 900 Kč2.6.2024 17:57:27
13 400 Kč2.6.2024 16:05:27
12 900 Kč2.6.2024 16:05:23 (limit 28.5.2024 17:50:23)
12 700 Kč2.6.2024 16:05:23
12 200 Kč2.6.2024 16:05:15 (limit 28.5.2024 17:50:23)
11 700 Kč2.6.2024 16:05:15
11 200 Kč2.6.2024 16:05:10 (limit 28.5.2024 17:50:23)
10 700 Kč2.6.2024 16:05:10
10 200 Kč2.6.2024 16:05:00 (limit 28.5.2024 17:50:23)
9 900 Kč2.6.2024 16:05:00
9 600 Kč2.6.2024 16:04:54 (limit 28.5.2024 17:50:23)