159. Dívka se zrcátkem

Autor: Lutobor Hlavsa

Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 19 cm, rámování: 66,5 x 52 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.06.2024 22:06

Dosažená cena: 67 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (98)

52 000 Kč10.6.2024 21:44:27
51 000 Kč10.6.2024 21:42:10 (limit 10.6.2024 21:34:23)
50 000 Kč10.6.2024 21:42:10
49 500 Kč10.6.2024 21:42:06 (limit 10.6.2024 21:34:23)
49 000 Kč10.6.2024 21:42:06
48 500 Kč10.6.2024 21:39:42 (limit 10.6.2024 21:34:23)
48 000 Kč10.6.2024 21:39:42
47 500 Kč10.6.2024 21:39:40 (limit 10.6.2024 21:34:23)
47 000 Kč10.6.2024 21:39:40
46 500 Kč10.6.2024 21:36:46 (limit 10.6.2024 21:34:23)
46 000 Kč10.6.2024 21:36:45
45 500 Kč10.6.2024 21:33:43 (limit 10.6.2024 21:05:53)
45 000 Kč10.6.2024 21:33:43
44 500 Kč10.6.2024 21:33:41 (limit 10.6.2024 21:05:53)
44 000 Kč10.6.2024 21:33:41