12. Benátky

Autor: Lutobor Hlavsa

Narozen v roce 1924 v Praze rodině malíře pražských motivů Stanislava Hlavsy. Byl soukromým žákem Františka Tichého. Zpočátku tvořil surrealistické kompozice založené na pozitivní kresbě dle skutečnosti. Později přešel k abstraktní malbě silného strukturálního zaměření blížící se až ke koncepci informelu. Je zastoupen ve sbírkách u nás, v Německu, Švýcarsku, USA a jinde.
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 19,3 cm, šířka: 22,3 cm, rámování: 31,5 x 34 cm

Konec aukce: 01.02.2021 18:20

Dosažená cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Seznam příhozů (51)

20 000 Kč28.1.2021 20:31:10
19 700 Kč28.1.2021 20:31:10 (limit 28.1.2021 17:31:26)
19 500 Kč28.1.2021 20:16:16 (limit 28.1.2021 17:31:26)
19 000 Kč28.1.2021 20:16:16
18 500 Kč28.1.2021 20:16:04 (limit 28.1.2021 17:31:26)
18 000 Kč28.1.2021 20:16:04
17 500 Kč28.1.2021 17:31:26 (limit 28.1.2021 17:31:26)
17 000 Kč28.1.2021 17:31:26 (limit 23.1.2021 17:53:49)
15 200 Kč23.1.2021 17:53:49 (limit 23.1.2021 17:53:49)
14 700 Kč23.1.2021 17:33:21
14 500 Kč23.1.2021 17:33:21 (limit 23.1.2021 12:53:54)
11 700 Kč23.1.2021 17:32:41 (limit 23.1.2021 12:53:54)
11 200 Kč23.1.2021 17:32:41
10 700 Kč23.1.2021 17:32:10 (limit 23.1.2021 12:53:54)
10 200 Kč23.1.2021 17:32:10