143. Pierot - Schwarzburger

Autor: D. Charol

Kategorie: Porcelán

Signováno na soklu modelerem. Bez prasklin a jiného poškození. Figura původně tvořila tělo lampy - viz foto.
Technika: Figura
Výška: 36,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 01.03.2021 20:22

Dosažená cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (21)

2 200 Kč1.3.2021 16:42:08 (limit 1.3.2021 16:10:33)
2 000 Kč1.3.2021 16:42:08
1 800 Kč1.3.2021 16:10:33 (limit 1.3.2021 16:10:33)
1 600 Kč1.3.2021 13:15:56
1 400 Kč27.2.2021 22:57:17
1 200 Kč14.2.2021 12:17:42