Bez prasklin a jiného poškození.
Výška: 22 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 23.11.2020 19:45
Dosažená cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Seznam příhozů (4)