Technika: Olej na plátně
Výška: 48,3 cm, šířka: 31 cm, rámování: 68 x 49,5 cm
Konec aukce: 09.01.2023 18:21
Dosažená cena: 19 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč