18. Portrét dívky

Autor: Josef Ženíšek

Signováno vlevo dole, malba je místy krakelovaná, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 36 cm, šířka: 29,5 cm, rámování: 61 x 52,5 cm

Konec aukce: 05.12.2022 20:07

Dosažená cena: 53 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (83)

37 500 Kč5.12.2022 19:53:29
37 000 Kč5.12.2022 19:53:26 (limit 5.12.2022 19:52:30)
36 500 Kč5.12.2022 19:53:26
36 000 Kč5.12.2022 19:52:30 (limit 5.12.2022 19:52:30)
35 500 Kč5.12.2022 19:51:55
35 000 Kč5.12.2022 19:51:52 (limit 5.12.2022 19:51:22)
34 500 Kč5.12.2022 19:51:52
34 000 Kč5.12.2022 19:51:50 (limit 5.12.2022 19:51:22)
33 500 Kč5.12.2022 19:51:50
33 000 Kč5.12.2022 19:51:48 (limit 5.12.2022 19:51:22)
32 500 Kč5.12.2022 19:51:48
32 000 Kč5.12.2022 19:51:38 (limit 5.12.2022 19:51:22)
31 500 Kč5.12.2022 19:51:38
31 000 Kč5.12.2022 19:50:55 (limit 5.12.2022 19:50:55)
30 500 Kč5.12.2022 19:50:34