19. Zátiší

Autor: Jules Félix Ragot

Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 80 cm, rámování: 88,5 x 118,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 30.11.2020 18:18

Dosažená cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 600 Kč

Seznam příhozů (22)

3 800 Kč7.11.2020 22:54:15
3 600 Kč7.11.2020 22:22:01
3 400 Kč7.11.2020 17:48:54
3 200 Kč4.11.2020 17:45:05
3 000 Kč3.11.2020 14:20:47
2 800 Kč1.11.2020 15:08:40
2 600 Kč1.11.2020 11:33:07