53. Brouk s kloboukem

Autor: Ondřej Sekora

Díla tohoto autora jsou na trhu velmi vzácná.
Technika: Akvarel
Výška: 13,8 cm, šířka: 11,7 cm, rámování: 26,5 x 20,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:56

Dosažená cena: 16 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (29)

8 600 Kč9.12.2025 15:10:42 (limit 9.12.2025 09:20:40)
8 300 Kč9.12.2025 15:10:42
8 000 Kč9.12.2025 14:57:54 (limit 9.12.2025 09:20:40)
7 700 Kč9.12.2025 14:57:54
7 400 Kč9.12.2025 14:36:43 (limit 9.12.2025 09:20:40)
7 100 Kč9.12.2025 14:36:43
6 800 Kč9.12.2025 14:25:21 (limit 9.12.2025 09:20:40)
6 500 Kč9.12.2025 14:25:21
6 200 Kč9.12.2025 09:18:45
5 900 Kč8.12.2025 23:03:08
5 600 Kč1.12.2025 21:46:34
5 300 Kč30.11.2025 19:24:43
5 000 Kč22.11.2025 16:49:21
3 000 Kč19.11.2025 10:32:18