Díla tohoto autora jsou na trhu velmi vzácná.
Technika: Akvarel
Výška: 13,8 cm, šířka: 11,7 cm, rámování: 26,5 x 20,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:56
Dosažená cena: 16 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (29)
| 8 600 Kč | 9.12.2025 15:10:42 (limit 9.12.2025 09:20:40) |
| 8 300 Kč | 9.12.2025 15:10:42 |
| 8 000 Kč | 9.12.2025 14:57:54 (limit 9.12.2025 09:20:40) |
| 7 700 Kč | 9.12.2025 14:57:54 |
| 7 400 Kč | 9.12.2025 14:36:43 (limit 9.12.2025 09:20:40) |
| 7 100 Kč | 9.12.2025 14:36:43 |
| 6 800 Kč | 9.12.2025 14:25:21 (limit 9.12.2025 09:20:40) |
| 6 500 Kč | 9.12.2025 14:25:21 |
| 6 200 Kč | 9.12.2025 09:18:45 |
| 5 900 Kč | 8.12.2025 23:03:08 |
| 5 600 Kč | 1.12.2025 21:46:34 |
| 5 300 Kč | 30.11.2025 19:24:43 |
| 5 000 Kč | 22.11.2025 16:49:21 |
| 3 000 Kč | 19.11.2025 10:32:18 |