21. Brouci u Grand Varieté 1938 - Ilustrace ke knize Broučci na pouti
Autor: Ondřej Sekora
Obraz v původní adjustaci, nikdy nerozebíraný. Díla tohoto autora jsou na trhu velmi vzácná. Kniha není součástí aukce.
Technika: Akvarel
Výška: 23,3 cm, šířka: 32,2 cm, rámování: 44 x 52,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:42
Dosažená cena: 49 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (58)
| 49 500 Kč | 9.12.2025 18:37:19 (limit 9.12.2025 18:32:46) |
| 49 000 Kč | 9.12.2025 18:37:19 |
| 48 500 Kč | 9.12.2025 18:33:30 (limit 9.12.2025 18:32:46) |
| 48 000 Kč | 9.12.2025 18:33:30 |
| 47 500 Kč | 9.12.2025 18:32:13 |
| 47 000 Kč | 9.12.2025 18:30:21 |
| 43 500 Kč | 9.12.2025 18:28:07 |
| 43 000 Kč | 9.12.2025 18:27:55 |
| 42 500 Kč | 9.12.2025 18:24:36 |
| 42 000 Kč | 9.12.2025 18:24:07 |
| 41 500 Kč | 9.12.2025 18:20:48 (limit 9.12.2025 15:45:54) |
| 41 000 Kč | 9.12.2025 18:20:48 |
| 40 500 Kč | 9.12.2025 18:18:06 (limit 9.12.2025 15:45:54) |
| 40 000 Kč | 9.12.2025 18:18:06 |
| 39 500 Kč | 9.12.2025 18:18:04 (limit 9.12.2025 15:45:54) |