21. Brouci u Grand Varieté 1938 - Ilustrace ke knize Broučci na pouti
Autor: Ondřej Sekora
Obraz v původní adjustaci, nikdy nerozebíraný. Díla tohoto autora jsou na trhu velmi vzácná. Kniha není součástí aukce.
Technika: Akvarel
Výška: 23,3 cm, šířka: 32,2 cm, rámování: 44 x 52,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:42
Dosažená cena: 49 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (58)
| 15 500 Kč | 7.12.2025 10:06:53 |
| 15 000 Kč | 7.12.2025 10:06:51 (limit 2.12.2025 20:52:34) |
| 14 500 Kč | 7.12.2025 10:06:51 |
| 14 000 Kč | 7.12.2025 10:06:49 (limit 2.12.2025 20:52:34) |
| 13 500 Kč | 7.12.2025 10:06:49 |
| 13 000 Kč | 7.12.2025 10:06:48 (limit 2.12.2025 20:52:34) |
| 12 500 Kč | 7.12.2025 10:06:48 |
| 12 000 Kč | 7.12.2025 10:06:46 (limit 2.12.2025 20:52:34) |
| 11 500 Kč | 7.12.2025 10:06:46 |
| 11 000 Kč | 2.12.2025 20:52:34 (limit 2.12.2025 20:52:34) |
| 10 500 Kč | 1.12.2025 21:45:30 |
| 10 000 Kč | 22.11.2025 16:19:55 |
| 5 000 Kč | 19.11.2025 10:31:23 |