21. Brouci u Grand Varieté 1938 - Ilustrace ke knize Broučci na pouti

Autor: Ondřej Sekora

Obraz v původní adjustaci, nikdy nerozebíraný. Díla tohoto autora jsou na trhu velmi vzácná. Kniha není součástí aukce.
Technika: Akvarel
Výška: 23,3 cm, šířka: 32,2 cm, rámování: 44 x 52,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:42

Dosažená cena: 49 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (58)

15 500 Kč7.12.2025 10:06:53
15 000 Kč7.12.2025 10:06:51 (limit 2.12.2025 20:52:34)
14 500 Kč7.12.2025 10:06:51
14 000 Kč7.12.2025 10:06:49 (limit 2.12.2025 20:52:34)
13 500 Kč7.12.2025 10:06:49
13 000 Kč7.12.2025 10:06:48 (limit 2.12.2025 20:52:34)
12 500 Kč7.12.2025 10:06:48
12 000 Kč7.12.2025 10:06:46 (limit 2.12.2025 20:52:34)
11 500 Kč7.12.2025 10:06:46
11 000 Kč2.12.2025 20:52:34 (limit 2.12.2025 20:52:34)
10 500 Kč1.12.2025 21:45:30
10 000 Kč22.11.2025 16:19:55
5 000 Kč19.11.2025 10:31:23