21. Brouci u Grand Varieté 1938 - Ilustrace ke knize Broučci na pouti

Autor: Ondřej Sekora

Obraz v původní adjustaci, nikdy nerozebíraný. Díla tohoto autora jsou na trhu velmi vzácná. Kniha není součástí aukce.
Technika: Akvarel
Výška: 23,3 cm, šířka: 32,2 cm, rámování: 44 x 52,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:42

Dosažená cena: 49 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (58)

31 000 Kč9.12.2025 15:19:51 (limit 9.12.2025 15:19:51)
30 500 Kč9.12.2025 15:19:51 (limit 8.12.2025 22:28:45)
26 500 Kč9.12.2025 14:35:25 (limit 8.12.2025 22:28:45)
26 000 Kč9.12.2025 14:35:25
25 500 Kč9.12.2025 14:35:21 (limit 8.12.2025 22:28:45)
25 000 Kč9.12.2025 14:35:21
24 500 Kč9.12.2025 14:33:17 (limit 8.12.2025 22:28:45)
24 000 Kč9.12.2025 14:33:17
23 500 Kč9.12.2025 14:33:08 (limit 8.12.2025 22:28:45)
23 000 Kč9.12.2025 14:33:08 (limit 9.12.2025 14:33:08)
18 000 Kč8.12.2025 22:28:46 (limit 8.12.2025 22:28:45)
17 500 Kč8.12.2025 22:13:17
17 000 Kč8.12.2025 14:39:45
16 500 Kč7.12.2025 10:06:55
16 000 Kč7.12.2025 10:06:53 (limit 2.12.2025 20:52:34)