21. Brouci u Grand Varieté 1938 - Ilustrace ke knize Broučci na pouti
Autor: Ondřej Sekora
Obraz v původní adjustaci, nikdy nerozebíraný. Díla tohoto autora jsou na trhu velmi vzácná. Kniha není součástí aukce.
Technika: Akvarel
Výška: 23,3 cm, šířka: 32,2 cm, rámování: 44 x 52,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:42
Dosažená cena: 49 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (58)
| 31 000 Kč | 9.12.2025 15:19:51 (limit 9.12.2025 15:19:51) |
| 30 500 Kč | 9.12.2025 15:19:51 (limit 8.12.2025 22:28:45) |
| 26 500 Kč | 9.12.2025 14:35:25 (limit 8.12.2025 22:28:45) |
| 26 000 Kč | 9.12.2025 14:35:25 |
| 25 500 Kč | 9.12.2025 14:35:21 (limit 8.12.2025 22:28:45) |
| 25 000 Kč | 9.12.2025 14:35:21 |
| 24 500 Kč | 9.12.2025 14:33:17 (limit 8.12.2025 22:28:45) |
| 24 000 Kč | 9.12.2025 14:33:17 |
| 23 500 Kč | 9.12.2025 14:33:08 (limit 8.12.2025 22:28:45) |
| 23 000 Kč | 9.12.2025 14:33:08 (limit 9.12.2025 14:33:08) |
| 18 000 Kč | 8.12.2025 22:28:46 (limit 8.12.2025 22:28:45) |
| 17 500 Kč | 8.12.2025 22:13:17 |
| 17 000 Kč | 8.12.2025 14:39:45 |
| 16 500 Kč | 7.12.2025 10:06:55 |
| 16 000 Kč | 7.12.2025 10:06:53 (limit 2.12.2025 20:52:34) |