21. Brouci u Grand Varieté 1938 - Ilustrace ke knize Broučci na pouti

Autor: Ondřej Sekora

Obraz v původní adjustaci, nikdy nerozebíraný. Díla tohoto autora jsou na trhu velmi vzácná. Kniha není součástí aukce.
Technika: Akvarel
Výška: 23,3 cm, šířka: 32,2 cm, rámování: 44 x 52,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:42

Dosažená cena: 49 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (58)

39 000 Kč9.12.2025 18:18:04
38 500 Kč9.12.2025 18:18:01 (limit 9.12.2025 15:45:54)
38 000 Kč9.12.2025 18:18:01
37 500 Kč9.12.2025 18:16:44 (limit 9.12.2025 15:45:54)
37 000 Kč9.12.2025 18:16:44
36 500 Kč9.12.2025 18:16:42 (limit 9.12.2025 15:45:54)
36 000 Kč9.12.2025 18:16:42
35 500 Kč9.12.2025 18:16:40 (limit 9.12.2025 15:45:54)
35 000 Kč9.12.2025 18:16:40
34 500 Kč9.12.2025 18:14:52 (limit 9.12.2025 15:45:54)
34 000 Kč9.12.2025 18:14:52
33 500 Kč9.12.2025 15:45:54 (limit 9.12.2025 15:45:54)
33 000 Kč9.12.2025 15:45:54 (limit 9.12.2025 15:20:08)
32 000 Kč9.12.2025 15:45:40 (limit 9.12.2025 15:20:08)
31 500 Kč9.12.2025 15:45:40