21. Brouci u Grand Varieté 1938 - Ilustrace ke knize Broučci na pouti
Autor: Ondřej Sekora
Obraz v původní adjustaci, nikdy nerozebíraný. Díla tohoto autora jsou na trhu velmi vzácná. Kniha není součástí aukce.
Technika: Akvarel
Výška: 23,3 cm, šířka: 32,2 cm, rámování: 44 x 52,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:42
Dosažená cena: 49 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (58)
| 39 000 Kč | 9.12.2025 18:18:04 |
| 38 500 Kč | 9.12.2025 18:18:01 (limit 9.12.2025 15:45:54) |
| 38 000 Kč | 9.12.2025 18:18:01 |
| 37 500 Kč | 9.12.2025 18:16:44 (limit 9.12.2025 15:45:54) |
| 37 000 Kč | 9.12.2025 18:16:44 |
| 36 500 Kč | 9.12.2025 18:16:42 (limit 9.12.2025 15:45:54) |
| 36 000 Kč | 9.12.2025 18:16:42 |
| 35 500 Kč | 9.12.2025 18:16:40 (limit 9.12.2025 15:45:54) |
| 35 000 Kč | 9.12.2025 18:16:40 |
| 34 500 Kč | 9.12.2025 18:14:52 (limit 9.12.2025 15:45:54) |
| 34 000 Kč | 9.12.2025 18:14:52 |
| 33 500 Kč | 9.12.2025 15:45:54 (limit 9.12.2025 15:45:54) |
| 33 000 Kč | 9.12.2025 15:45:54 (limit 9.12.2025 15:20:08) |
| 32 000 Kč | 9.12.2025 15:45:40 (limit 9.12.2025 15:20:08) |
| 31 500 Kč | 9.12.2025 15:45:40 |