93. Chlapec na hříběti

Autor: Vilém Topinka

Technika: Olej na plátně
Výška: 42 cm, šířka: 48 cm, rámování: 60,5 x 66,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:33

Dosažená cena: 5 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (14)

5 100 Kč9.12.2025 19:28:54 (limit 9.12.2025 17:01:13)
4 900 Kč9.12.2025 19:28:54
4 700 Kč9.12.2025 19:24:58 (limit 9.12.2025 17:01:13)
4 500 Kč9.12.2025 19:24:58
4 300 Kč9.12.2025 18:34:57 (limit 9.12.2025 17:01:13)
4 100 Kč9.12.2025 18:34:57
3 900 Kč9.12.2025 18:33:05 (limit 9.12.2025 17:01:13)
3 700 Kč9.12.2025 18:33:05
3 500 Kč9.12.2025 18:32:28 (limit 9.12.2025 17:01:13)
3 300 Kč9.12.2025 18:32:28
3 100 Kč9.12.2025 17:47:48 (limit 9.12.2025 17:01:13)
2 900 Kč9.12.2025 17:47:48
2 700 Kč9.12.2025 17:01:13 (limit 9.12.2025 17:01:13)
2 500 Kč9.12.2025 14:33:03