Porcelán, mírně a odborně restaurovaná prasklina na ocase, značeno, nepoškozeno
Výška: 26 cm, šířka: 36,5 cm, hloubka: 16 cm
Konec aukce: 23.02.2020 18:17
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 6 000 Kč