Technika: Linoryt
Výška: 42 cm, šířka: 34 cm, rámování: 57 x 47,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 21:28
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč