Nově rámováno.
Technika: Linoryt
Výška: 46 cm, šířka: 37,5 cm, rámování: 60,5 x 50,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 20:00
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč